Fără TVA: 79,96 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 79,96 lei | 96,75 lei |
| 100+ | 70.26 lei | 85,01 lei |
| 1000+ | 59.26 lei | 71,70 lei |
| 1500+ | 55.66 lei | 67,35 lei |
| 3000+ | 53.56 lei | 64,81 lei |
La comenzile mai mici de 2000 lei se adauga costul transportului extern = 250 lei + tva
Baterie cu litiu SL-2880/S, seria SL, producator Tadiran Batteries GmbH, dimensiune D, tensiune 3,6 V, capacitate 19h.
Tadiran SL-2880/S este o baterie cu litiu de dimensiunea D si care este ideală pentru aplicații stand-by pe termen lung.
Bateriile Tadiran sunt cunoscute pentru densitatea mare a energiei și tensiunea terminală ridicată. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare între -55ºC și + 85ºC.
Nu sunt reîncărcabile și sunt pentru uz profesional. Din cauza tensiunii lor nominale și a puterii lor ridicate, acestea necesită anumite precauții de utilizare: nu reîncărcați, nu dezasamblați, nu încălziți peste 100°C, nu incinerați.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 250 mA |
| Capacitate nominala | 19 Ah |
| Continut litiu | 5 g |
| Curent maxim de descarcare | 100 mA |
| Curent nominal | 4 mA |
| Dimensiuni | D |
| Greutate | 93 g |
| Interval temperatura | −55 °C ... +85 °C |
| Tensiune nominala | 3.6 V |
| Volum | 51 cm3 |




